18 december 
Hovås HC  -  Skövde IK
14.30 Askims Ishall

19 december

Hovås HC  -  Linköping HC 2
16.00 Askims Ishall

10 december 7 - 3

IF Malmö Redhawks  -  Hvidovre IK
16.00 Malmö Isstadion
SvenskHockey.tv

12 december 5 - 1

Linköping HC 2 - Trollhättefallens HC
16.00 Stångebro Ishall
SvenskHockey.tv

12 december 9 - 0

IF Troja/Ljungby  -  Hovås HC
16.00 Ljungby Arena A-hall
SvenskHockey.tv

5 december 4 - 5

Linköping HC 2  -  Hvidovre IK
16.00 Stångebro Ishall

5 december 17 - 0

IF Malmö Redhawks  -  Skövde IK
16.00 Malmö Isstadion

5 december 5 - 2

Karlskrona HK  -  Hovås HC
16.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

5 december 1 - 5

Trollhättefallens HC - IF Troja/Ljungby
16.00 Slättbergshallen

3 december 5 - 2

Hovås HC  -  Trollhättefallens HC
19.00 Askims Ishall
SvenskHockey.tv

3 december 0 - 4

IF Troja/Ljungby- IF Malmö Redhawks
19.00 Ljungby Arena A-hall
SvenskHockey.tv

3 december 8 - 1

Hvidovre IK  -  Karlskrona HK
19.00 Frihedens Idrattscenter

28 november 8 - 2

Trollhättefallens HC  -  Skövde IK
16.00 Slättbergshallen

28 november 0 - 6

Karlskrona HK  -  IF Troja/Ljungby
16.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

28 november 0 - 5

Linköping HC 2 - IF Malmö Redhawks
16.00 Stångebro Ishall

28 november 6 - 1

Hvidovre IK  -  Hovås HC
16.00 Frihedens Idrattscenter

26 november 1 - 3

Linköping HC 2  -  IF Troja/Ljungby
19.00 Stångebro Ishall
SvenskHockey.tv

26 november 2 - 1 ot

Trollhättefallens HC  -  Karlskrona HK
19.00 Slättbergshallen
SvenskHockey.tv

26 november 1 - 3

Skövde IK  -  Hvidovre IK
19.10 Billingehov
SvenskHockey.tv

27 november 16 - 3

IF Malmö Redhawks  -  Hovås HC
15.45 Malmö Isstadion
SvenskHockey.tv

21 november 7 - 0

IF Troja/Ljungby  -  Skövde IK
16 .00 Ljungby Arena A-hall

21 november 1 - 0

Hvidovre IK  -  Trollhättefallens HC
16.00 Frihedens Idrattscenter

21 november 0 - 9

Karlskrona HK  -  IF Malmö Redhawks
16.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

20 november 10 - 0

IF MalmöRed - Trollhättefallens HC
19.00 Malmö Isstadion
Svenskhockey.tv

19 november 1 - 4

Skövde IK  -  Hovås HC
19.00 Billingehov
Svenskhockey.tv

19 november 1 - 0

Linköping HC 2  -  Karlskrona HK
19.00 Stångebro Ishall
Svenskhockey.tv

19 november 3 - 0

IF Troja/Ljungby  -  Hvidovre IK
19.00 Ljungby Arena A-hall
Svenskhockey.tv

7 november 0 - 4

Hovås HC  -  IF Troja/Ljungby
16.00 Askims Ishall

31 oktober 5 - 6

Hovås HC  -  Karlskrona HK
16.00 Askims Ishall

7 november 2 - 0

Trollhättefallens HC -  Linköping HC 2
16.00 Slättbergshallen

31 oktober 0 - 14

Skövde IK  -  IF Malmö Redhawks
16.00 Billingehov

31 oktober 2 - 0

IF Troja/Ljungby - Trollhättefallens HC
16.00 Ljungby Arena A-hall

29 oktober 5 - 0

IF Malmö Redhawks -IF Troja/Ljungby
19.00 Malmö Isstadion

29 oktober 4 - 2

Karlskrona HK  -  Hvidovre IK
19.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

29 oktober 0 - 10

Skövde IK  -  Linköping HC 2
19.00 Billingehov

29 oktober 6 - 2

Trollhättefallens HC  -  Hovås HC
19.00 Slättbergshallen

24 oktober 1 - 4

Skövde IK  -  Trollhättefallens HC
16.00 Billingehov

24 oktober 1 - 8

Hovås HC  -  Hvidovre IK
16.00 Askims Ishall

24 oktober 8 - 0

IF Malmö Redhawks  -  Linköping HC2
16.00 Malmö Isstadion

24 oktober 4 - 0

IF Troja/Ljungby  -  Karlskrona HK
16.00 Ljungby Arena A-hall

23 oktober 1 - 8

Hovås HC  -  IF Malmö Redhawks 
14.30 Askims Ishall

22 oktober 14 - 0

Hvidovre IK  -  Skövde IK
19.00 Frihedens Idrattscenter

22 oktober 3 - 2 ot

Karlskrona HK  -  Trollhättefallens HC
19.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

22 oktober 2 - 3 ot

IF Troja/Ljungby  -  Linköping HC 2
19.00 Ljungby Arena A-hall

16 oktober 1 - 8

Trollhättefallens HC  -  IF Malmö Red
19.00 Slättbergshallen

17 oktober 0 - 9

Trollhättefallens HC  -  IF Malmö Red
19.00 Slättbergshallen

13 oktober 0 - 7

Hvidovre IK  -  IF Malmö Redhawks
16.00 Frihedens Idrattscenter

10 oktober 1 - 3

Skövde IK  -  IF Troja/Ljungby
12.00 Billingehov

10 oktober 3 - 1

Linköping HC 2  -  Hovås HC
15.30 Stångebro Ishall

9 oktober 2 - 3 efter straffar

Trollhättefallens HC  -  Hvidovre IK
13.30 Slättbergshallen

10 oktober 14 - 0

IF Malmö Redhawks  -  Karlskrona HK
18.30 Malmö Isstadion

8 oktober 3 - 1

Hvidovre IK  -  IF Troja/Ljungby
19.00 Frihedens Idrattscenter

8 oktober 0 - 5

Karlskrona HK  -  Linköping HC 2
19.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

5 oktober 3 - 1
Malmö Redhawks  -  Hvidovre IK
16.00 Malmö Isstadion

3 oktober 0 - 3
Skövde IK  -  Karlskrona HK
16.00 Billingehov

3 oktober 8 - 1

IF Troja/Ljungby  -  Hovås HC
16.00 Ljungby Arena A-hall

3 oktober 4 - 3 efter staffar
Linköping 2  -  Trollhättefallens HC
16.00 Stångebro Ishall

Speldatum ej klar

Linköping HC 2  -  Skövde IK
19.00 Stångebro Ishall
SvenskHockey.tv

Speldatum ej klart

Skövde IK  -  Karlskrona HK
16.00 Billingehov
SvenskHockey.tv

29 januari

Hvidovre IK  -  Linköping HC 2
16.00 Frihedens Idrattscenter

Speldatum ej klart

Karlskrona HK  -  Skövde IK
16.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

14 januari

Hovås HC  -  Skövde IK
19.00 Askims Ishall

14 januari

Karlskrona HK  -  Linköping HC 2
19.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

14 januari

Trollhättefallens HC-IF Malmö Red
19.00 Slättbergshallen

14 januari

Hvidovre IK  -  IF Troja/Ljungby
19.00 Frihedens Idrattscenter

16 januari

IF Malmö Redhawks  -  Karlskrona HK
16.00 Slättbergshallen

16 januari

Linköping HC 2  -  Hovås HC
16.00 Stångebro Ishall

16 januari

Skövde IK  -  IF Troja/Ljungby
16.00 Billingehov

16 januari

Trollhättefallens HC  -  Hvidovre IK
16.00 Slättebergshallen

21 januari

IF Troja/Ljungby  -  Linköping HC 2
19.00 Ljungby Arena A-hall

21 januari

Hovås HC  -  IF Malmö Redhawks
19.00 Askims Ishall

21 januari

Karlskrona HK  -  Trollhättefallens HC
19.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

21 januari

Hvidovre IK  -  Skövde IK
19.00 Frihedens Idrattscenter

23 januari

IF Malmö Redhawks - Linköping HC 2
16.00 Malmö Isstadion

23 januari

Hovås HC  -  Hvidovre IK
16.00 Askims Ishall

23 januari

Skövde IK  -  Trollhättefallens HC
16.00 Billingehov

23 januari

IF Troja/Ljungby  -  Karlskrona HK
16.00 LJungby Arena A-hall

28 januari

IF Malmö Redhawks- IF Troja/Ljungby
19.00 Malmö Isstadion

28 januari

Linköping HC 2  -  Skövde IK
19.00 Stångebro Ishall

28 januari

Karlskrona HK  -  Hvidovre IK
19.00 NKT Arena Karlskrona A-Hall

28 januari

Trollhättefallens HC  -  Hovås HC
19.00 Slättebergshallen

30 januari

Skövde IK  -  IF Malmö Redhawks
16.00 Billingehov

30 januari

IF Troja/Ljungby - Trollhättefallens HC
16.00 Ljungby Arena A-hall

30 januari

Hovås HC  -  Karlskrona HK
16.00 Askims Ishall

30 januari

Hvidovre IK  -  Linköping HC 2
16.00 Frihedens Idrattscenter